Maloobchod s propán-butánom

Poruchová služba


Naša nepretržitá pohotovostná služba pre prípad úniku plynu zo zásobníka PROBUGASU je Vám k dispozícii 24 hodín denne počas celého týždňa vrátane víkendov. Volajte na 0903 727 992.

Viac sa dozviete na našej stránke.

Technické služby a revízie


PROBUGAS je držiteľom oprávnení na montáž, opravy, odborné prehliadky a skúšky plynových – propánových, elektrických a tlakových zariadení.

Technické zariadenie umožňujúce využívanie propánu ako zdroja energie si vyžaduje pravidelnú starostlivosť a údržbu. Štandardná inštalácia na propán pozostáva z troch druhov vyhradených technických zariadení (VTZ) – tlakových, plynových a elektrických. Inštaláciu dopĺňajú ešte aj bezpečnostné a meracie zariadenia, ktoré tiež potrebujú odbornú starostlivosť. PROBUGAS je Vám k dispozícii na zabezpečenie tejto komplexnej multidisciplinárnej činnosti, do ktorej patrí tak starostlivosť o bezpečnosť, ako i o spoľahlivosť.

Viac sa dozviete na našej stránke.

Prečerpávanie


Náš terminál bol spustený do prevádzky v roku 1993 a na základe viac ako 20 ročných skúseností poskytuje kvalitné prečerpávacie služby z ruských do európskych vagónov. V súčasnosti sme schopní plniť priamo aj do cisterien.

Viac sa dozviete na našej stránke.

Dočasné a mobilné prípojky


Potrebujete prechodne vyplniť výpadok plynového zásobovania, alebo máte jednorázovú akciu a potrebujete plyn? Realizujeme dočasné, prípadne mobilné dodávky plynu vo fľašiach a zásobníkoch od PROBUGASU.

Viac sa dozviete na našej stránke.

Prenájom spotrebičov


Potrebujete plynový spotrebič na krátkodobé využitie? Využite našu službu "Prenájom plynových spotrebičov". K dispozícií máme plynové infražiariče a tepelné generátory.

Viac sa dozviete na našej stránke.